NOVINKA - Cvičte pod dohľadom osobnej trénerky

Vacufit thermal

Prístroj je absolútnou novinkou v profesionálnom riešení celulitídy a nadváhy.

 

Efekty s VACUfit 4 x rýchlejšie ako pri bežnom cvičení pri:

VACUfit thermal

 

VACUFIT  THERMAL – eliptický trenažér na formovanie postavy v spojení s infračerveným zariadením na rozpúšťanie tukov (teplota v infrasaune do 70°C, nastaviteľná).

 

 

IČ lúče prenikajú do podkožného tkaniva, súčasne podporujú metabolizmus adipocitov  (tukové bunky) a zlepšujú krvný obeh. Infračervená energia zvyšuje telesnú teplotu a podporuje chemickú i metabolickú reakciu organizmu , čím sa povzbudzuje spaľovanie tukov (termolipolýza) a tým následne dochádza k znižovaniu hmotnosti a objemu. Teplo,  ktoré IČ lúče vyžarujú slúži tiež ako tepelná prevencia k potláčaniu bolestí kostí a kĺbov.

 

 

IČ lúče stimulujú červené vlákna svalstva, ktoré " nútia  " ľudský organizmus spaľovať tuky aj v anaerobnej fáze. Počas tejto fázy za bežných podmienok organizmus spaľuje len cukry a nie triglyceridy. Preto je nevyhnutné , aby počas ošetrenia IČ lúčom organizmus vykonával aktívny alebo pasívny pohyb, ktorý mu zabezpečí zabudovaný eliptický trenažér  a výsledky sú zaručené.

Celý proces umožňuje vyplavovanie toxínov v podstatne väčšom množstve aj z hlbších vrstiev podkožia. Značne efektívne výsledky sa dosahujú aj pri odstraňovaní celulitídy. Intenzívne prehrievanie a tým aj vzniknuté potenie, umožňuje pokožke zbaviť sa uväznených zhlúčikov tuku, vody a toxínov, ktoré sa navonok na našej pokožke prejavujú ako nerovnosti – celulitída.   Bezpečnosť aplikovania potvrdzuje aj fakt, že infračervené žiarenie imituje teplo podobné energii tepla Slnka. V neposlednom rade, toto infračervené žiarenie umožňuje cielene pôsobiť aj na regeneračné a liečebné procesy organizmu. Z hľadiska bezpečnosti je neškodné.  Aplikovanie si spríjemnite sviežou citrónovou arómou.

 

 

 

 

ODPORÚČANIA